Wygodna i funkcjonalna drukarka fiskalna - Elzab Zeta E

Wygodna i funkcjonalna drukarka fiskalna

Nie da się ukryć, że nastały czasy niewielkich i funkcjonalnych urządzeń fiskalnych. Doskonałym tego przykładem jest drukarka produkowana przez Elzab. Model Zeta, bo o nim mowa, to kompaktowa technologia, która zmieści się praktycznie na każdym stanowisku sprzedaży. A w parze z małymi gabarytami idzie wiele funkcji, w tym elektroniczna kopia paragonów oraz możliwość obsługi nawet do 300 000 pozycji towarowych. Co jeszcze kryje w sobie ten sprzęt?

Dobra widoczność przebiegu obsługi klienta

Elzab Zeta posiada wbudowany ekran LCD. Tę drukarkę fiskalną można jednak zamówić z dodatkowym, wolnostojącym wyświetlaczem. Korzyści z tego płynące są poniekąd oczywiste, ale warto o nich wspomnieć. W momencie, gdy kasjer będzie korzystał z ekranu znajdującego się w urządzeniu, klient może mieć dostęp do informacji o przebiegu ważenia za pośrednictwem wyświetlacza wolnostojącego. Co więcej, takie rozwiązanie konstrukcyjne zapewnia większą dowolność i swobodę w aranżacji stanowiska pracy.

Rolka papieru o długości 60 m

Jak już zostało wcześniej napisane, Zeta to kompaktowa drukarka fiskalna. Wymiarami mogłaby wręcz konkurować z wieloma urządzeniami mobilnymi. Tym bardziej na podkreślenie zasługuje fakt, że model marki Elzab pozwala na korzystanie z rolki papieru o długości aż 60 metrów. To znacznie wydłuża czas pracy na jednym wkładzie. Wymiana papieru jest oczywiście dziecinnie prosta, jak w wielu dzisiejszych drukarkach. Warto jednak odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Zeta korzysta tylko z jednej rolki?

Bo kopie paragonów mogą być elektroniczne!

Elzab Zeta to urządzenie, które po zakończeniu transakcji drukuje jedynie paragon fiskalny dla klienta. A co dzieje się z kopią tego dokumentu? To proste – zostaje ona zapisana na standardowej karcie pamięci, w którą wyposażony jest ten model. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania technologicznego, Zeta jednorazowo używa tylko jednej rolki papieru. Ale na tym zalety się nie kończą. Użytkownik tej drukarki może bowiem w prosty sposób wykonać kopię kopii paragonów… Wystarczy zapisać wszystkie dane na komputerze, płycie DVD lub innym nośniku.

Doskonale sprawdzi się w systemie sprzedaży

Każda drukarka fiskalna musi współpracować zarówno z komputerem, jak i z zainstalowanym na nim oprogramowaniem sprzedażowym. Co w tej kwestii ma do zaoferowania Elzab Zeta? Ano bardzo dużo! Zacznijmy od tego, że drukarka została wyposażona w 2 inne interfejsy komunikacyjne: USB oraz RS-232. Urządzenie sprawdzi się więc w czasie współpracy z różnego rodzaju jednostkami centralnymi. Ponadto, model marki Elzab posiada 3 protokoły komunikacyjne, co zapewnia zgodność ze zdecydowaną większością programów do zarządzania handlem. W skrócie – to drukarka fiskalna, która bez problemu odnajdzie się w systemie sprzedaży wielu firm, zarówno tych dużych, jak i średnich oraz małych.

 

Więcej informacji

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź:

3 thoughts on “Wygodna i funkcjonalna drukarka fiskalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *