Kasy fiskalne Novitus - Link Online i Nano II Online

Handel, gastronomia, usługi – czyli, gdzie mogą pracować małe kasy marki Novitus

Handel, mała gastronomia, firmy usługowe, niewielkie działalności jednoosobowe, małe firmy – użytkownicy małych lub wręcz mobilnych kas fiskalnych. Przy wyborze urządzenia kierują się nie tylko jego parametrami technicznymi, czy ceną, ale często też wielkością. Co może im zaproponować Novitus – wiodąca, polska marka branży fiskalnej? Dwa niezwykle solidne rozwiązania – Nano II Online i Link Online.

Minęło ponad 1,5 roku od kiedy na rynku pojawiły się kasy fiskalne w wersji online. Część przedsiębiorców została zobligowana przepisami do wymiany urządzeń na te, które mogą łączyć się z Centralnym Repozytorium Kas. Ale kasy z podłączeniem do internetu są coraz częściej dobrowolnym wyborem podatników – w końcu to urządzenia przyszłości. Marka Novitus, której jednym ze znaków rozpoznawczych jest nowoczesność, przygotowała rozwiązania, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nowoczesnych, niewielkich przedsiębiorstw – to kasy Nano II Online oraz Link Online.

Link Online – mała kasa, duże możliwości

Link Online to kasa, bardzo często wybierana przez niewielkie punkty handlowe, usługowe, czy małą gastronomię.  Pod niepozornych rozmiarów obudową tego urządzenia kryją się funkcjonalności, które spotkać można w o wiele większych urządzeniach. Pojemność bazy towarowej do 20 000 PLU sprawia, że Link znajdzie zastosowanie nawet przy obsłudze rozbudowanej oferty. Długie nazwy powodują, że zapisane produkty są łatwe do rozpoznania, a podział nawet na 100 grup towarowych ułatwia chociażby ustalanie promocji na konkretny asortyment.

Kasa współpracuje z szeregiem urządzeń peryferyjnych w jednym czasie, np. z terminalem kart płatniczych, wagą, skanerem. Obsługa klienta z użyciem tego urządzenia jest bardzo prosta. Nawet w newralgicznych momentach, jak chociażby gdy skończy się rolka do druku paragonów, operator nie musi na długo przerywać pracy, ponieważ w urządzeniu zastosowano mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj”. Wymiana papieru trwa w nim zatem dosłownie klika sekund.

Novitus Link Online to nowoczesna kasa, która, jak sugeruje jej nazwa, posiada funkcję online, dzięki której może zdalnie przekazywać informację do Centralnego Repozytorium Kas. Może to robić za pośrednictwem firmowej sieci LAN, lub bezprzewodowo – po WIFI lub GSM. Nabywając tę kasę przedsiębiorca wybiera, która wersja będzie dla niego najlepsza.

Novitus to marka, która znana jest z innowacyjności. Nie dziwi zatem fakt, że stworzyła aplikację chmurową, umożliwiającą zdalne zarządzanie funkcjonalnościami urządzeń fiskalnych – NoviCloud. Także Link Online może korzystać z tej funkcji.

Nano II Online – rozwiązanie dla firm mobilnych

Link Online to kasa dla małych przedsiębiorstw. Natomiast kasa Nano II Online to urządzenie, które nie tylko sprawdzi się w takich działalnościach, ale też może pracować jako urządzenie mobilne. Co to oznacza? To, że kasa, poza standardowymi funkcjami kas online, niewielkimi gabarytami i wydajną baterią, oferuje także szereg praktycznych funkcji oraz wysokie parametry techniczne. Kasa marki Novitus zapewnia m.in. przesyłanie danych do CRK (przewodowo – przez Ethernet, lub bezprzewodowo – przez WIFI), zgodność z różnymi terminalami płatniczymi, współpracę z aplikacją NoviCloud, wydruk paragonu z NIP-em nabywcy czy obsługę usług czasowych. Ponadto, Nano II Online umożliwi Ci zaprogramowanie 20 000 pozycji towarowych i skonfigurowanie skrótów klawiszowych.

Jeśli dodamy do tego fakt, że Novitus Nano II Online umożliwia łatwe sprzedawanie biletów i rozliczanie kaucji oraz połączenie z rozmaitymi urządzeniami peryferyjnymi (takimi jak komputer, czytnik kodów kreskowych, waga elektroniczna lub szuflada kasowa), zyskujemy technologię sprzedaży o naprawdę optymalnym zestawie parametrów użytkowych i funkcji. Na domiar tego urządzenie od Novitus charakteryzuje się eleganckim, stonowanym designem, dostępnym w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak w każdym wizualnym wydaniu Nano II Online podkreśli nowoczesność i prestiż korzystającej z tej kasy firmy.

One thought on “Handel, gastronomia, usługi – czyli, gdzie mogą pracować małe kasy marki Novitus

  1. Oba modele prezentują się bardzo ciekawie, ale jak tak czytam i gdybym miałbym wybrać, to chyba jednak zdecydowałbym się na One online 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *