Novitus Sento Lan E ma do zaoferowania wyjątkowo dużo.

W czym może pomóc Ci Novitus Sento LAN E?

Obecny wybór kas fiskalnych, wyjątkowo szeroki zresztą, to powód do zadowolenia. Przedsiębiorca może bowiem w dolny sposób zaaranżować system sprzedaży, który zostanie wdrożony w jego firmie. Niemniej, podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu bywa trudne. Nie dość, że trzeba się znać na różnych parametrach i funkcjach, to jeszcze należy porównać możliwości poszczególnych urządzeń. Dlatego prezentujemy ciekawą propozycję dla wielu podatników – kasę fiskalną Novitus Sento LAN E. Czas przejść do konkretów.

Kasa jako element kompleksowego systemu sprzedaży

Nie jest wcale tak, że w systemie sprzedaży może funkcjonować jedynie drukarka fiskalna. Równie dobrze sprawdzi się w takich okolicznościach kasa rejestrująca. Musi ona jednak posiada odpowiednie funkcje i parametry. Takim urządzeniem jest Novitus Sento LAN E. Wspomniany model został bowiem wyposażony w wiele różnorodnych interfejsów komunikacyjnych, w tym: LAN, USB oraz RS-232. To za ich sprawą kasa świetnie sprawdza się podczas współpracy z innymi elementami systemu, np. z komputerem, wagą elektroniczną, szufladą na pieniądze, terminalem płatniczym czy też czytnikiem kodów kreskowych.

Kopie paragonów przechowuj na karcie pamięci

Model Sento LAN E uwolni przedsiębiorcę od konieczności przechowywania wielu papierowych wydruków. Kasa ta posiada bowiem moduł elektronicznej kopii paragonów, archiwizujący dane dotyczące sprzedaży w formie cyfrowej. Co jeszcze, oprócz większej wygody, zapewni to rozwiązanie? Na pewno oszczędność papieru (w porównaniu to urządzenia z tradycyjną kopią paragonów). Sento LAN E używa bowiem jednorazowo tylko jednej rolki. Ponadto, użytkownik tej kasy ma możliwość wykonania dodatkowego backupu danych. Wystarczy zapisać zgromadzone kopie paragonów np. na komputerze lub dysku zewnętrznym.

Dla małych i dużych firm

Mogłoby się wydawać, że tak zaawansowana technologicznie kasa zajmuje dużo miejsca. Nic bardziej mylnego… Model Sento LAN E bez problemu zmieści się na większości stanowisk sprzedaży, gdyż zadbano w nim także o niewielkie gabaryty (jak na urządzenie stacjonarne). Oprócz tego, warto wspomnieć o bazie towarowej tej kasy. Właściciel Sento LAN E będzie mógł zaprogramować nawet do 16 000 pozycji w bazie towarowej. Każdy z elementów asortymentu może mieć przypisaną nazwę o maksymalnej długości 40 znaków, więc automatycznie znika kłopot z niejednoznacznymi zwrotami lub skrótami.

Łatwość i prostota obsługi

Korzystanie z Novitus Sento LAN E ułatwiają 2 elementy. Po pierwsze, urządzenie zostało wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD. To duże uproszczenie zarówno dla kasjera, jak i klienta. Każda ze stron wie po prostu, jak przebiegał proces transakcji. Po drugie, kasa umożliwia korzystanie z rozbudowanej klawiatury, na której znajdują się klawisze funkcyjne. Tylko od właściciela urządzenia zależy, jakie opcje zdefiniuje, aby przyspieszyć swoją pracę.

Więcej informacji?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź:

  • informacje o rodzinie kas fiskalnych Novitus Sento, klikając w ten link
  • gdzie kupić Novitus Sento Lan E, odwiedzając sklep pckf.pl

One thought on “W czym może pomóc Ci Novitus Sento LAN E?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz odpowiedź *