Novitus Sento Lan E ma do zaoferowania wyjątkowo dużo.

W czym może pomóc Ci Novitus Sento LAN E?

Obecny wybór kas fiskalnych, wyjątkowo szeroki zresztą, to powód do zadowolenia. Przedsiębiorca może bowiem w dolny sposób zaaranżować system sprzedaży, który zostanie wdrożony w jego firmie. Niemniej, podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu bywa trudne. Nie dość, że trzeba się znać na różnych parametrach i funkcjach, to jeszcze należy porównać możliwości poszczególnych urządzeń. Dlatego prezentujemy ciekawą propozycję dla wielu podatników – kasę fiskalną Novitus Sento LAN E. Czas przejść do konkretów.

Kasa jako element kompleksowego systemu sprzedaży

Nie jest wcale tak, że w systemie sprzedaży może funkcjonować jedynie drukarka fiskalna. Równie dobrze sprawdzi się w takich okolicznościach kasa rejestrująca. Musi ona jednak posiada odpowiednie funkcje i parametry. Takim urządzeniem jest Novitus Sento LAN E. Wspomniany model został bowiem wyposażony w wiele różnorodnych interfejsów komunikacyjnych, w tym: LAN, USB oraz RS-232. To za ich sprawą kasa świetnie sprawdza się podczas współpracy z innymi elementami systemu, np. z komputerem, wagą elektroniczną, szufladą na pieniądze, terminalem płatniczym czy też czytnikiem kodów kreskowych.

Kopie paragonów przechowuj na karcie pamięci

Model Sento LAN E uwolni przedsiębiorcę od konieczności przechowywania wielu papierowych wydruków. Kasa ta posiada bowiem moduł elektronicznej kopii paragonów, archiwizujący dane dotyczące sprzedaży w formie cyfrowej. Co jeszcze, oprócz większej wygody, zapewni to rozwiązanie? Na pewno oszczędność papieru (w porównaniu to urządzenia z tradycyjną kopią paragonów). Sento LAN E używa bowiem jednorazowo tylko jednej rolki. Ponadto, użytkownik tej kasy ma możliwość wykonania dodatkowego backupu danych. Wystarczy zapisać zgromadzone kopie paragonów np. na komputerze lub dysku zewnętrznym.

Dla małych i dużych firm

Mogłoby się wydawać, że tak zaawansowana technologicznie kasa zajmuje dużo miejsca. Nic bardziej mylnego… Model Sento LAN E bez problemu zmieści się na większości stanowisk sprzedaży, gdyż zadbano w nim także o niewielkie gabaryty (jak na urządzenie stacjonarne). Oprócz tego, warto wspomnieć o bazie towarowej tej kasy. Właściciel Sento LAN E będzie mógł zaprogramować nawet do 16 000 pozycji w bazie towarowej. Każdy z elementów asortymentu może mieć przypisaną nazwę o maksymalnej długości 40 znaków, więc automatycznie znika kłopot z niejednoznacznymi zwrotami lub skrótami.

Łatwość i prostota obsługi

Korzystanie z Novitus Sento LAN E ułatwiają 2 elementy. Po pierwsze, urządzenie zostało wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD. To duże uproszczenie zarówno dla kasjera, jak i klienta. Każda ze stron wie po prostu, jak przebiegał proces transakcji. Po drugie, kasa umożliwia korzystanie z rozbudowanej klawiatury, na której znajdują się klawisze funkcyjne. Tylko od właściciela urządzenia zależy, jakie opcje zdefiniuje, aby przyspieszyć swoją pracę.

Więcej informacji?

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, sprawdź:

  • informacje o rodzinie kas fiskalnych Novitus Sento, klikając w ten link
  • gdzie kupić Novitus Sento Lan E, odwiedzając sklep pckf.pl

One thought on “W czym może pomóc Ci Novitus Sento LAN E?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *