Szybka i prosta w obsłudze drukarka fiskalna - Novitus Deon E

Szybka, prosta i tania drukarka fiskalna

Novitus Deon E to pierwsza mobilna drukarka fiskalna, która została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów. Już od momentu premiery zawładnęła sercami użytkowników oraz ekspertów z branży. Możliwość przechowywania danych w formie cyfrowej to nie jedyna zaleta tego modelu. Innymi są: wydajny mechanizm drukujący, obsługa bardzo dużej bazy towarowej oraz niewielkie gabaryty.

Drukarka z elektroniczną kopią paragonów

Deon E posiada moduł elektroniczny, który umożliwia archiwizowanie kopii paragonów fiskalnych na karcie pamięci. Należy podkreślić, że to wyjątkowo wygodny i bezpieczny sposób przechowywania istotnych danych. Po pierwsze, urządzenie automatycznie zapisuje kopię paragonu fiskalnego. Po drugie, informacje zgromadzone na karcie pamięci można w każdej chwili zgrać na dysk twardy komputera lub płytę DVD.

Prosta wymiana rolki papieru

Drukarka fiskalna marki Novitus korzysta z rolki papieru termicznego, która może mieć do 30 metrów długości. Dzięki temu nie trzeba zbyt często wymieniać materiałów eksploatacyjnych. Niemniej, kolejnym atutem modelu Deon E jest bardzo prosta instalacja rolki. Czynność ta nie powinna sprawić problemu nawet początkującemu kasjerowi. Co jeszcze można powiedzieć o mechanizmie drukującym tego urządzenia? Ano to, że wystawia paragony z prędkością 14 linii na sekundę i pozwala na wydruk nazwy towaru lub usługi o długości 40 znaków (plus dodatkowe 3 linijki opisu).

Obsłuży rozbudowany asortyment

Pomimo tego, że mamy do czynienia z mobilną drukarką fiskalną, opisywane urządzenie może współpracować z bardzo dużą bazą towarową – nawet do 150 000 PLU! Wszystkie elementy asortymentu trzeba oczywiście najpierw zdefiniować w oprogramowaniu komputerowym do zarządzania sprzedażą. Dopiero później informacje te będą przesyłane do Novitus Deon E. Podsumowując – drukarka sprawdzi się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, posiadających rozbudowaną ofertę, jak i w firmach, które stale się rozwijają i zwiększają liczbę dostępnych produktów bądź usług.

Niewielka i urokliwa

Atrakcyjny design i niewielkie gabaryty – tak można by scharakteryzować to, czym Deon E wyróżnia się na zewnątrz. Wymiary tej drukarki to zaledwie 58 x 94 x 229 mm (wysokość, szerokość, długość). Dzięki temu urządzenie świetnie leży w dłoni, a praca mobilna przy jego zastosowaniu nie powoduje zmęczenia. Ponadto, model ten został nagrodzony w XVIII Edycji Konkursu Dobry Wzór.

I na koniec dodatkowa informacja… Novitus Deon E można zamówić w jednym z 2 kolorów – czarnym lub szarym. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby dopasować wygląd drukarki do wystroju wnętrza w firmie lub własnego gustu.

Podobne drukarki

2 thoughts on “Szybka, prosta i tania drukarka fiskalna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *