Novitus Deon Online i Posnet Thermal XL2 Online - drukarki rejestrujące

Stacjonarnie, a może mobilnie? Kilka słów o dwóch interesujących drukarkach online

Dwie kwestie są raczej pewne. Pierwsza z nich to taka, że coraz więcej przedsiębiorców – z własnej chęci lub konieczności – będzie inwestować w urządzenia rejestrujące gotowe do pracy w nowym systemie fiskalizacji. Druga zaś to taka, że różne działalności potrzebują nierzadko odmiennych rozwiązań, nawet w zakresie konkretnego typu technologii sprzedaży. Choćby z uwagi na inny tryb wykonywania obowiązków – stacjonarny bądź mobilny. Dlatego dziś powiemy sobie o dwóch drukarkach fiskalnych online cenionych marek, biorąc pod uwagę obie te sytuacje biznesowe. Przed Wami Posnet Thermal XL2 Online i Novitus Deon Online.

Praca stacjonarna z modelem Posnet Thermal XL2 Online

Urządzenia rejestrujące z rodziny Thermal są dobrze znane wśród przedsiębiorców. Już we wcześniejszych wersjach offline cieszyły się sporym uznaniem z uwagi na optymalne połączenie wielu atrakcyjnych cech – zarówno konstrukcyjno-wizualnych, jak tych związanych z parametrami użytkowymi oraz dostępnymi funkcjami. Można się więc spodziewać, że nowy model – Posnet Thermal XL2 Online – również zdobędzie niemałe zainteresowanie ze strony osób, które już pracują z tego typu technologiami sprzedaży lub dopiero będą z nich korzystać.

Przywołana drukarka fiskalna kontynuuje bowiem dobrą tradycję. Oprócz tego, że komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas i spełnia inne wymogi nowego systemu fiskalizacji, stawia na sprawdzone, przy czym też ciekawe rozwiązania. Warto zacząć od tego, że samo urządzenie, bezspornie stworzone dla działalności stacjonarnych, charakteryzuje się jednak skromnymi gabarytami, odpowiednimi także w przypadku niedużych stanowisk pracy. Ponadto, mamy tu do czynienia na pewno z solidnym wykonaniem i eleganckim designem. Odporna na intensywną eksploatację drukarka rejestrująca Posnet Thermal XL2 Online może również wiele zaoferować pod względem funkcjonalności. Pozwala na obsługę bazy towarowej do 250 000 przejrzyście opisanych pozycji PLU. Dysponuje szybkim mechanizmem termicznym (działającym z prędkością 47 linii na sekundę), sprawnie wystawiającym paragony, faktury VAT oraz inne wydruki niefiskalne. Warto wspomnieć, że na dokumentach tych mogą się znaleźć np. logo firmy, NIP klienta bądź kod kreskowy. Co więcej, Thermal XL2 Online współpracuje z różnymi programami sprzedażowymi i urządzeniami, także za sprawą popularnych interfejsów, jak Ethernet lub USB. Trzeba też wspomnieć o opcji wyboru rodzaju wyświetlacza. Decydując się na jeden z wariantów, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej dostosować technologię sprzedaży do środowiska firmy.

Praca mobilna z modelem Novitus Deon Online

Jeśli przedsiębiorcy mówią o idealnych rozwiązaniach technologicznych dla działalności mobilnej – nierzadko wymieniają offline’owy model Novitus Deon LAN E. Drukarka fiskalna na przestrzeni lat zyskiwała wiele słów uznania, zarówno od krytyków, jak i użytkowników. Nie może być zatem inaczej w tym przypadku. Model Novitus Deon Online, jak sama nazwa wskazuje, oferuje wszystko, co trzeba, aby pracować w ramach nowego systemu fiskalizacji. No dobrze – a co poza tym?

Trudno nie chwalić tego urządzenia rejestrującego. Co więcej, lista atrakcyjnych rozwiązań, jakimi dysponuje, jest dość długa. Zaczyna się już w aspekcie budowy technologii sprzedaży. Drukarka fiskalna od Novitus posiada stylową, estetyczną obudowę. Ale przede wszystkim też – kompaktową w rozmiarach, poręczną i wytrzymałą. To urządzenie po prostu znakomicie nadaje się do częstego transportu, łatwego przechowywania oraz pracy w terenie. Posiada 2 czytelne wyświetlacze LCD i, co ciekawe w przypadku tak niedużego modelu – rozbudowaną, alfanumeryczną klawiaturę. W dodatku odporną na zabrudzenia i niezwykle intuicyjną podczas pracy z rozbudowaną ofertą. A skoro już o rozbudowanej ofercie mowa – drukarka fiskalna Novitus Deon Online jest w stanie obsłużyć bazę składającą się z maksymalnie… aż 1 000 000 pozycji towarowych. Jeśli chodzi o standardy komunikacyjne, oferuje takie interfejsy, jak RS-232, USB i Ethernet. I tak – można je rozbudować o rozwiązania typu Bluetooth lub Wi-Fi, do łączności bezprzewodowej. W mobilnej drukarce fiskalnej od Novitus nie zabrakło również elementu charakterystycznego dla urządzeń rejestrujących z tego segmentu. Chodzi o wydajny akumulator, zapewniający długi czas pracy nawet bez dostępu do zasilania sieciowego.

One thought on “Stacjonarnie, a może mobilnie? Kilka słów o dwóch interesujących drukarkach online

  1. A ja używam Deona w normalnej sprzedaży i bardzo polecam, bo zajmuje mało miejsca, a nie widzę, żeby działa gorzej, niż stara duża drukarka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *