Niewielka drukarka fiskalna od Posnet

Sam zdecydujesz, jaka będzie Twoja drukarka Posnet Trio

Wielokrotnie przekonywaliśmy się już o tym, że w przypadku urządzeń fiskalnych gabaryty nie decydują o mniejszej bądź większej wydajności. Pisząc wprost, w niewielkich modelach również występują zaawansowane rozwiązania technologiczne. Co więcej, jak widać na przykładzie Posnet Trio, kompaktowe drukarki fiskalne mogą zaoferować przedsiębiorcom bardzo dużą wariantywność – zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i konstrukcji.

Różne rozszerzenia interfejsów i uchwyt na tablet

Każdy chyba się zgodzi, że rozbudowywanie podstawowej funkcjonalności jakiegoś urządzenia to fajna sprawa 😉 Możemy dzięki temu w prosty sposób zainstalować technologię, która znacznie skuteczniej odpowie na nasze potrzeby. A jak przywołana przed chwilą wariantywność wygląda w przypadku drukarki fiskalnej Posnet Trio? Urządzenie zapewnia przede wszystkim rozszerzenie podstawowych interfejsów komunikacyjnych. W rezultacie, przedsiębiorca może wzbogacić swój egzemplarz Trio np. o moduł Bluetooth lub złącze RS-232. To z kolei zwiększa możliwości systemowe prezentowanego urządzenia.

Już na pierwszy rzut oka widać, że drukarka fiskalna od Posnet cechuje się niecodziennym kształtem. Co ciekawe, oryginalna konstrukcja tego urządzenia nie jest jedynie wymysłem projektantów, którzy chcieliby w ten sposób zaproponować coś nowego w designie technologii sprzedaży. Model Trio można bowiem, przy użyciu dodatkowego uchwytu, zintegrować z tabletem. A wtedy obudowa drukarki będzie pełniła funkcję stabilnej „podstawki”.

Drukarka z funkcją bileterki

Wiemy już, że drukarkę fiskalną Posnet Trio da się na różne sposoby dostosować do potrzeb konkretnej działalności gospodarczej. Niemniej, dodatkowe interfejsy czy uchwyt na tablet to nie jedyne „zmiany”, jakie można wprowadzić w tym urządzeniu rejestrującym. Model Trio jest bowiem dostępny w konfiguracji z pełną funkcjonalnością bileterki. Taki wariant drukarki znajdzie zastosowanie m.in. na dworcach autobusowych. A co konkretnie wyróżnia Posnet Trio we wspomnianej wersji? Urządzenie może wtedy np. wystawiać bilety z uwzględnieniem ulg ustawowych i handlowych (zdefiniowanych przez przedsiębiorcę).

Inne cechy modelu Trio

Na koniec wypadałoby jeszcze zaprezentować kilka „podstawowych” rozwiązań technologicznych, które zastosowano w drukarce Posnet Trio. Ważne jest na pewno to, że urządzenie posiada moduł elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu drukarka Trio zapewnia zarówno oszczędne, jak i bezpieczne przechowywanie dokumentacji firmowej. W tym przypadku kopia paragonów jest zapisywana na karcie pamięci microSD.

Istotnym ogniwem tego modelu jest również wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny. Jego obecność sprawia, że urządzenie szybko wystawia różne dokumenty, m.in. paragony fiskalne i faktury VAT, oraz pozwala na szybką wymianę rolki papieru termicznego. Dodatkowo, Posnet Trio może współpracować z naprawdę rozbudowaną bazą towarową. Po połączeniu z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym, drukarka zagwarantuje obsługę nawet do 250 000 produktów i usług.

One thought on “Sam zdecydujesz, jaka będzie Twoja drukarka Posnet Trio

  1. Kiedy wydawało mi się, że widziałem już urządzenia fiskalne w każdym możliwym kształcie i designie…pojawiła się drukarka Posnet Trio 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *