Bono E - popularna drukarka od Novitus

Prosta w obsłudze i wydajna drukarka fiskalna. Oto Novitus Bono E!

Bardzo często dużym zainteresowanie cieszą się urządzenia fiskalne, które dopiero debiutują na polskim rynku technologii sprzedaży. Popularność tych modeli wynika zazwyczaj z faktu, że wraz z ich premierą pojawia się „coś” nowego. Nie oznacza to jednak, iż nie warto poświęcać uwagi urządzeniom, które są dostępne w sprzedaży od bardzo dawna, np. Novitus Bono E. Tym bardziej, że wspomniana drukarka wyróżnia się bogactwem funkcji oraz prostotą usługi.

Współpraca z ogromną bazą towarową

Postawmy sprawę jasno: drukarki fiskalne są zazwyczaj wybierane przez przedsiębiorców, którzy posiadają w swoim asortymencie wiele produktów bądź usług. Poza tym, wspomniane urządzenia doskonale współpracują z pozostałymi elementami systemu sprzedaży – komputerem oraz oprogramowaniem do zarządzania handlem. Co w tym przypadku oferuje drukarka fiskalna marki Novitus?

Model Bono E pozwala na obsługę 250 000 PLU, które zostaną wcześniej skonfigurowane w programie sprzedażowym. Można więc spokojnie napisać, że urządzenie poradzi sobie nawet podczas współpracy z bardzo rozbudowaną ofertą firmową. Co więcej, drukarka Novitus Bono E została wyposażona w kilka interfejsów komunikacyjnych: 2 porty RS-232, złącze USB oraz wejście szuflady kasowej. W rezultacie, omawiany tu model zapewni wybór standardu wymiany danych, który posłuży do połączenia z komputerem lub terminalem komputerowym.

Parametry mechanizmu termicznego

Zatrzymajmy się przez chwilę przy ogniwie Bono E, które ma ogromny wpływ na ogólną ocenę tego urządzenia. O jakim elemencie mowa? Oczywiście o mechanizmie drukującym. To właśnie przy jego użyciu model marki Novitus wystawia różne dokumenty – nie tylko paragony fiskalne, ale także faktury VAT. Jakie parametry tej technologii zwracają jeszcze uwagę? Mechanizm drukujący tego urządzenia odznacza się zarówno cichą pracą, jak i możliwością stosowania rolek papieru o długości 60 metrów. Nie trzeba chyba wspominać o tym, że wymiana materiałów eksploatacyjnych jest dziecinnie prosta 😉 Warto natomiast zaznaczyć, iż Novitus Bono E wystawia paragony fiskalne, na których mogą się znaleźć NIP nabywcy oraz logo przedsiębiorstwa. Dodatkowo, nazwy produktów lub usług, które zostaną wydrukowane na wspomnianych dokumentów, mogą mieć długość nawet do 40 znaków.

Drukarka fiskalna Novitus Bono E

Dodatkowe udogodnienia w drukarce Bono E

Wydajny mechanizm termiczny oraz płynna współpraca z systemem sprzedaży to nie jedyne zalety drukarki rejestrującej Novitus Bono E. W urządzeniu tym zastosowano także moduł elektronicznej kopii paragonów fiskalnych. Dzięki temu omawiany model pozwala na wygodne przechowywanie ważnych danych w formie cyfrowej, zwiększa bezpieczeństwo tych informacji oraz zapewnia zmniejszenie kosztów eksploatacji. Ponadto, Novitus Bono E posiada 2 graficzne, podświetlane ekrany. Ich obecność przekłada się na to, że przejrzyste komunikaty na temat przebiegu obsługi docierają zarówno do użytkownika drukarki fiskalnej, jak i do klientów przedsiębiorstwa. I wreszcie, urządzenie może być zasilane nie tylko z zewnętrznego źródła energii, ale też za pomocą akumulatora.

One thought on “Prosta w obsłudze i wydajna drukarka fiskalna. Oto Novitus Bono E!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *