Insoft PC-Market Lite – proste w obsłudze oprogramowanie do definiowania bazy PLU

Użytkowanie kasy fiskalnej wiąże się z koniecznością zaprogramowania w pamięci urządzenia bazy towarowej. Wszystkie elementy asortymentu powinny być jednoznacznie zdefiniowane, gdyż tego wymagają obowiązujące przepisy. O ile konfigurowanie kilkudziesięciu pozycji w bazie PLU pójdzie nam szybko, o tyle zaprogramowanie kilkuset lub kilku tysięcy może być czasochłonne. Istnieją jednak rozwiązania, które pozwalają na zautomatyzowanie całego procesu. Przykładem takiego narzędzia jest prosty w obsłudze program Insoft PC-Market Lite.

Programowanie pozycji towarowych i podstawowe raporty

Oprogramowanie marki Insoft zostało stworzone z myślą o przedsiębiorcach, którzy na samym początku nie chcą inwestować w rozbudowane rozwiązania systemowe. PC-Market Lite służy bowiem przede wszystkim do definiowania bazy towarowej. Co za tym idzie, jego przeznaczeniem jest współpraca z kasą fiskalną (istnieje również wersja kompatybilna z drukarkami rejestrującymi). Kiedy warto rozważyć wdrożenie tego oprogramowania w firmie? Przede wszystkim w sytuacji, gdy nie chcemy tracić czasu na definiowanie np. kilku tysięcy pozycji towarowych. PC-Market Lite znacznie przyspieszy i zautomatyzuje ten proces, dzięki czemu będziemy mogli skupić się na innych zadaniach związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Zaletą programu stworzonego przez Insoft jest także dostęp do podstawowych raportów, m.in. sprzedaży z kasy rejestrującej. Jak nietrudno zgadnąć, opcja ta z pewnością przyczyni się do lepszego kontrolowania pracy. Natomiast wnioski płynące z przygotowanych zestawień można wykorzystać do poprawienia wyników i zwiększenia zysków osiąganych w ramach działalności gospodarczej.

Intuicyjny w obsłudze program dla firmy

W Insoft PC-Market Lite zadbano o to, aby z obsługą oprogramowania poradzili sobie nawet początkujący użytkownicy (również osoby nieobeznane z komputerem). Dzięki temu narzędzie charakteryzuje się przyjaznym i czytelnym interfejsem operatora. W oknie programu umieszczonych jest kilka przycisków, m.in. Dodaj towar, Edytuj towar, Wyślij na kasy, Odbierz sprzedaż z kasy, Raport. To właśnie z nich korzysta się najczęściej. Ponadto, Insoft PC-Market Lite pozwala na proste zarządzanie wykazem towarów. Innymi słowy, jeśli szukamy intuicyjnego w obsłudze i skutecznego programu komputerowego dla firmy, ten z pewnością zda egzamin na piątkę.

Niska cena i opcja upgrade do PC-Market 7

Wśród wielu atutów PC-Market Lite trudno nie wymienić niskiej ceny. Oprogramowanie po prostu nie będzie wymagało dużych nakładów finansowych, co jest korzystnym rozwiązaniem szczególnie dla początkujących przedsiębiorców. Praktyka pokazuje jednak, że rozwojowi biznesu często towarzyszy konieczność zmodyfikowania systemu sprzedaży, który został wdrożony na początku. Prosperująca firma wymaga bowiem bardziej rozbudowanych narzędzi informatycznych oraz urządzeń elektronicznych o większej funkcjonalności. Na szczęście pomyślano także o tej kwestii.

Po pierwsze, program oferuje darmowe zapoznanie się z Demo pełnej wersji PC-Market 7, czyli kompleksowego narzędzia do obsługi punktu handlowo-usługowego. Przedsiębiorca może więc w łatwy sposób sprawdzić, czy to rozwiązanie będzie odpowiadało jego potrzebom. Po drugie, w każdej chwili dostępne jest wykonanie upgrade oprogramowania z wersji Lite do PC-Market 7. Kosztem, który trzeba wtedy ponieść, będzie różnica w cenie obydwu programów marki Insoft.

 

W tym miejscu można sprawdzić dodatkowe informacje na temat PC-Market Lite oraz zamówić to oprogramowanie dla firmy.

One thought on “Insoft PC-Market Lite – proste w obsłudze oprogramowanie do definiowania bazy PLU

  1. no własnie, ja bardziej obawiam się obsługi oprogramowania niż kasy fiskalnej. ale fajnie, że tworzą programy takie, z którymi nie powinien mieć problemu początkujący przedsiębiorca. pomyślę nad tym insoftem, dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *