Czym może zaskoczyć nowa kasa fiskalna marki Posnet?

Czy rok 2016 może być nudny pod względem premier urządzeń fiskalnych? Wiele wskazuje na to, że nie! W przypadku jednych producentów pojawiły się już pierwsze zapowiedzi nowych rozwiązań technologicznych dla handlu. Na razie jeszcze trochę nieśmiałe, gdyż nie znamy nawet nazw tych modeli. Jednak Posnet postanowił wejść w rok 2016 z konkretną propozycją dla polskich przedsiębiorców. Już niedługo na rynku zadebiutuje kasa fiskalna Ergo.

Kasa fiskalna, która idzie w krok za rozwojem firmy

Posnet Ergo to urządzenie, które na pierwszy rzut oka nie odznacza się niczym szczególny. Ktoś mógłby pomyśleć, że to kolejna mała kasa fiskalna. Model ten może się oczywiście pochwalić ciekawym wzornictwem i niewielkimi gabarytami, ale jego siła tkwi przede wszystkim w wielu możliwościach rozbudowy.

Ergo można zamówić z wybraną wersją bazy towarowej – 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Nowością jest jednak to, że wspomnianą pojemność da się zwiększyć również w przyszłości, w trakcie eksploatacji. Co więcej, urządzenie jest dostępne z różną konfiguracją interfejsów komunikacyjnych. Nawet jeśli przedsiębiorca na początku zdecyduje się na wariant standardowy, czyli port USB oraz wejście szuflady, kasę można w każdej chwili wyposażyć w moduł Bluetooth, Wi-Fi lub modem 3G. I na koniec funkcjonalność znana z innych kas marki Posnet (Revo, Neo XL EJ), a więc opcja kompleksowej integracji urządzenia rejestrującego z szalką ważącą. Nasuwa się jedno pytanie: Jaka będzie Twoja Posnet Ergo?

Niby już standardowe, ale jakże przydatne – funkcje Posnet Ergo

Nowa kasa marki Posnet czerpie pełnymi garściami z dotychczasowych osiągnięć w dziedzinie technologii sprzedaży. W urządzeniu znajdziemy zarówno moduł elektronicznej kopii paragonów, który obsługuje kartę pamięci o pojemności 4 GB, jak i wydajny oraz prosty w obsłudze mechanizm drukujący. Natomiast odpowiedni komfort pracy zapewni zastosowany w tym modelu interfejs operatora. Ergo posiada bowiem 2 ekrany graficzne, po jednym dla kasjera i klienta, a także klawiaturę z 27 klawiszami funkcyjnymi. Jak widać, można liczyć na stały dostęp do czytelnych informacji oraz korzystanie z trybu szybkiej sprzedaży.

Omawiając tę kasę, trudno nie wspomnieć o jej wydajnym akumulatorze. Bateria Posnet Ergo zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż mamy przecież do czynienia z naprawdę niewielkim urządzeniem. Gabaryty nie przeszkodziły jednak w zastosowaniu akumulatora Li-Ion 7,2 V / 2,15 Ah, który umożliwi wydrukowanie nawet 80 000 linii na paragonach. Mówimy o sytuacji braku dostępu do zewnętrznego źródła energii, bo Ergo można też oczywiście zasilać w „normalny” sposób, z sieci.

Często zadawane pytanie: Gdzie sprawdzi się ta kasa?

Biorąc pod uwagę branżę fiskalną, to chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań: W jakiego rodzaju działalności znajdzie zastosowanie model X? Czasami udzielenie precyzyjnej odpowiedzi nie sprawia najmniejszego kłopotu. Niemniej, niektóre urządzenia oferują tak szeroki wachlarz funkcji i parametrów, że trudno jednoznacznie wskazać konkretną branżę lub chociażby określić wielkość firmy.

Posnet Ergo sprawdzi się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Niewykluczone, że także rozbudowany biznes będzie miał pożytek z tego modelu. Decydują o tym głównie 2 cechy: możliwość współpracy z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie oraz 3 wersje bazy towarowej. Ponadto, kasa jest mała i poręczna, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w przypadku działalności mobilnej. Jednakże, jej bogata funkcjonalność zapewni kompleksowe prowadzenie sprzedaży także w stacjonarnym punkcie handlowo-usługowym. Innymi słowy, Posnet Ergo to „dla każdego coś miłego”.

 

Źródło: www.posnet-ergo.pl

4 thoughts on “Czym może zaskoczyć nowa kasa fiskalna marki Posnet?

  1. witam serdecznie
    czy to urządzenie można polaczyć z terminalem płatniczym?

    będę wdzieczny za szybką odpowiedź

    pozdrawiam

  2. Najciekawsze, że pomimo tylu opcji, jest bardzo wytrzymała na niekorzystne warunki. Ale poczekam, aż ktoś to potwierdzi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *