Kasy fiskalne Posnet Revo Online i Posnet Ergo Online

Ergo Online i Revo Online, czyli 2 modele od Posnet z funkcją kaso-wagi

W wielu przedsiębiorstwach, poza kasami fiskalnymi, funkcjonują także urządzenia peryferyjne. Jedną z częściej stosowanych tego typu technologii jest waga elektroniczna. Dlatego urządzenia rejestrujące na różne sposoby pozwalają na integrację podobnych rozwiązań. Może to być po prostu wyposażenie w odpowiednie standardy komunikacyjne albo – tak jak w przypadku wybranych technologii marki Posnet – stworzenie dedykowanego akcesorium i zastosowanie „funkcji kaso-wagi”. Oto 2 przykłady właśnie takich rozwiązań: modele Ergo Online i Revo Online.

To, co warto zauważyć już na wstępie, to fakt, że przywołana w tym tekście funkcja kaso-wagi idzie z duchem czasów. Bo chociaż istnieje już od pewnego czasu, to jednak pojawia się w najnowszych modelach, dostosowanych do wymogów systemu online i komunikujących się przez internet z CRK. Aby pokazać specyfikę opcji kaso-wagi, a także jej zastosowanie (oraz możliwości samych urządzeń rejestrujących), wybrane zostały 2 warianty technologiczne, w kontekście pracy zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej.

Czym jest funkcja kaso-wagi?

Posnet już jakiś czas temu wprowadził funkcję kaso-wagi. O tej opcji było głośno podczas premiery wcześniejszego, jeszcze offline’owego modelu Revo – jako o jednej z wielu innowacyjnych cech wspomnianego urządzenia rejestrującego. Na czym jednak polega to rozwiązanie? Posnet stworzył niedużą, wykonaną solidnie i stylowo szalkę ważącą DS1, dedykowaną konkretnym modelom obsługującym funkcję kaso-wagi. Chodzi o szczególnie wygodną i praktyczną integrację akcesorium z kasą rejestrującą. Dzięki takiemu rozwiązaniu opcje szalki – np. tarowanie czy zerowanie – wykorzystywane są z poziomu urządzenia fiskalnego, przy zastosowaniu jego klawiatury. Ponadto, wyniki pomiaru masy produktów automatycznie pojawiają się na wyświetlaczu kasy.

Posnet Revo Online i szalka ważąca

Opcje te powodują, że, poza zapewnieniem możliwości ważenia towarów, cały proces odbywa się w sposób szybki i wygodny, zarówno dla sprzedawcy, jak i jego klientów. A w dodatku całe połączenie urządzeń nie zajmuje dużo miejsca (kasa odpowiada też za zasilanie energią szalki), przez co sprawdza się i na małych stanowiskach kasowych w punktach handlowych, i podczas prowadzenia działalności w trybie mobilnym (mowa tu np. o sprzedaży obwoźnej). Z dedykowanej szalki oraz funkcji kaso-wagi chętnie korzystają różne przedsiębiorstwa: sklepy, lokale gastronomiczne oraz inne.

Funkcja kaso-wagi w Posnet Ergo Online

Jednym z dostępnych urządzeń fiskalnych, dysponujących funkcją kaso-wagi, jest model Posnet Ergo Online. Czyli jedno ze świetnych rozwiązań dla działalności mobilnych, które zarazem sprawdzi się również podczas pracy stacjonarnej – zwłaszcza na stanowiskach obsługi klientów charakteryzujących się mocno ograniczoną przestrzenią. Urządzenie charakteryzuje stylowa, dobrze spasowana i poręczna obudowa, dobrze znosząca częsty transport i zapewniająca komfort użytkowania kasy w terenie. Jeśli chodzi o funkcjonalność modelu Posnet Ergo Online, to oferuje dość elastyczny zakres możliwości. Użytkownik sam zdecyduje np. jak pojemną bazę towarową zyska do zagospodarowania (4000, 6000 lub 8000 PLU) lub w jakie standardy komunikacyjne (także rozwiązania służące łączności bezprzewodowej) zostanie wyposażone jego urządzenie rejestrujące. Kasa online posiada również prosty w obsłudze mechanizm drukujący (wystawiający także paragony z NIP-em nabywcy), 2 przejrzyste wyświetlacze oraz wydajną baterię, pozwalającą przez dłuższy czas korzystać z technologii sprzedaży poza dostępem do źródła zasilania sieciowego.

Model Posnet Revo Online z opcją kaso-wagi

Oczywiste jest, że takie rozwiązania sprzedażowe, jak nowoczesne wagi elektroniczne, okazują się bardzo praktyczne, a nieraz po prostu niezbędne w przypadku działalności stacjonarnych. Dlatego modele przeznaczone do punktów handlowo-usługowych również zyskały funkcję kaso-wagi. Dobrym tego przykładem jest Posnet Revo Online, kasa fiskalna charakteryzująca się wręcz kompleksowym, atrakcyjnym połączeniem funkcjonalności. Nie chodzi jedynie o bogate i różnorodne standardy komunikacyjne, pozwalające na współpracę (również bezprzewodową) z licznymi urządzeniami peryferyjnymi, czy zasobną bazę towarową, dostępną w dwóch wartościach: 10 000 i 15 000 PLU. Mowa także o innowacyjnym mechanizmie termicznym, wystawiającą dokumenty w stronę klienta i pracującym z prędkością 47 linii na sekundę, co razem gwarantuje znaczne przyspieszenie obsługi nabywców produktów bądź usług. Kasa fiskalna Posnet Revo Online oferuje też wybór klawiatury (w tym wariant z silikonową nakładką, zabezpieczającą panel sterowania przed zabrudzeniami i przypadkowym zalaniem), wiele funkcji w zakresie wydruk, a to wszystko zamknięte w zgrabnej, eleganckiej i niedużej obudowie, przez co nawet razem z dedykowaną szalką ważącą pozostaje rozwiązaniem zdecydowanie ergonomicznym.

One thought on “Ergo Online i Revo Online, czyli 2 modele od Posnet z funkcją kaso-wagi

  1. Funkcja jak najbardziej przydatna i świetnie się sprawdza, wiem, bo korzystam z Ergo i połączonej z tą kasą szalką ważącą. Mogę śmiało polecić, serio te 2 urządzenia zajmują bardzo niewiele miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *